Solliciteren bij Ictivity

Graag willen wij onze werkwijze inzake een sollicitatie aan jou kenbaar maken. Dit doen wij om de sollicitatieprocedure voor jou inzichtelijk te maken, zodat je weet wat je tijdens deze procedure kunt verwachten.

1e gesprek

Naar aanleiding van je sollicitatie of wellicht op onze invitatie, heb je een eerste gesprek met iemand uit het managementteam en eventueel een afdelingsverantwoordelijke. Dit gesprek is voornamelijk bedoeld om elkaar beter te leren kennen. Je wilt natuurlijk weten wat je mogelijke toekomstige functie in gaat houden en waar wij als organisatie voor staan. Daarnaast zouden wij graag van jou een indruk willen opdoen, een indruk van jou als persoon en de kennis en ervaring die je hebt. Zijn wij nog niet in het bezit van je Curriculum Vitae, dan word je vriendelijk verzocht het Curriculum Vitae tijdens het gesprek aan ons te overhandigen. Indien je je reiskosten wilt declareren, dan kun je dit kenbaar maken tijdens het gesprek.

Na het eerste gesprek zul je binnen een periode van twee weken een reactie van ons ontvangen. Hierin delen wij je mede of wij de procedure doorzetten of stopzetten. Wanneer de procedure wordt doorgezet, zul je ook worden uitgenodigd voor een tweede gesprek.

Mocht je worden uitgenodigd voor een tweede gesprek, dan dien je rekening te houden met het navolgende. Wij verwachten dat je het gegevensformulier, dat is bijgevoegd bij de uitnodiging voor het tweede gesprek, zo compleet mogelijk invult. Daarnaast vragen wij je vriendelijk een kopie van je laatste salarisstrook van je laatste of huidige werkgever mee te nemen en kopieën van je diploma’s en overige behaalde certificeringen.

2e gesprek

Wanneer het tweede gesprek plaatsvindt, zijn beide partijen nog steeds in elkaar geïnteresseerd. Je zult een gesprek hebben met twee managementteamleden of, in geval van een technische functie, met een managementteamlid en een Senior Consultant. De betreffende functie zal gedetailleerder worden besproken en er is volop tijd voor al je vragen. Daarnaast zal eventueel reeds ingegaan worden op de arbeidsovereenkomst, salaris en emolumenten.

3e gesprek

Afhankelijk van het resultaat van het laatste gesprek, zul je in aanmerking komen voor een aanstelling in onze organisatie. Veelal ontvang je eerst een aanstellingsbrief. Deze brief ontvang je binnen twee weken nadat het laatste gesprek heeft plaatsgevonden. Naar aanleiding van deze aanstellingsbrief kan een derde gesprek plaatsvinden, waarin dieper wordt ingegaan op de arbeidsovereenkomst, salaris en emolumenten.

Mocht je sollicitatie niet direct leiden tot een aanstelling binnen Ictivity, dan zullen je gegevens minimaal één jaar in onze administratie worden bewaard, tenzij je hiertegen bezwaar hebt. Mocht dit het geval zijn, laat het ons dan even weten.

Recent nieuws
15-06-2010
14-06-2010
13-04-2010
19-01-2010
19-01-2010
21-10-2009
07-07-2009
26-03-2009
10-03-2009
11-02-2009
03-02-2009
Top vacatures
Microsoft / VMware Engineer
in 
Eindhoven / Arnhem / Nijmegen 
Microsoft / VMware Engineer
in 
Rotterdam 
Junior Microsoft System Engineer
in 
Amsterdam / Utrecht 
Microsoft / Citrix Engineer
in 
Amsterdam / Utrecht 
Microsoft / VMware Engineer
in 
Amsterdam / Utrecht 
Storage Consultant
in 
Midden Nederland 
VDI / Desktop Consultant
in 
Midden Nederland 
Novell Consultant
in 
Midden Nederland 
Microsoft Exchange Consultant
in 
Midden Nederland 
meer >
Login
Icitivity © 2010  | Powered by Otys